Map

4-room flat, 108.2m², 18/18 floor
Тбилиси, str. Качинского, house 1к1
On map
300 Арагвинцев
15 min. (1 km)
Исани
15 min. (1 km)
Авлабари
30 min. (2 km)
190 000 $
1 756 $/m²
Description
Edited: 16.02.26
იყიდება ნათელი და ვრცელი ბინა თბილისის ერთ-ერთი საუკეთესო პანორამული ხედით. თანამედროვე მინიმალიზმის, სიმყუდროვისა და ქალაქური კომფორტის იდეალური კომბინაცია.
ძირითადი მახასიათებლები:
მისამართი: ლეხ კაჩინსკის ქ. 1 (300 არაგველის რაიონი).
ფართობი: 108.2 მ².
ხედი: თბილისის, მტკვრისა და მთების ულამაზესი ხედი.
რატომ უნდა მიაქციოთ ყურადღება ამ ბინას:
დიზაინერული დაგეგმარება: ვრცელი მისაღები ოთახი და სამზარეულო, სადაც პრივატული ზონა გამოყოფილია მინის ბლოკების ორიგინალური ტიხრით.
სტილური ინტერიერი: მქრქალი მუქი ტონები საძინებლებში, ხის აქცენტები მისაღებ ოთახში და მაღალი ხარისხის ავეჯი.
კომფორტი: ორი მყუდრო საძინებელი, ორი თანამედროვე სველი წერტილი (პრემიუმ ხარისხის მარმარილოს ეფექტის მოპირკეთებით) და აივანი, სადაც დილა ქალაქის საუკეთესო ყავით იწყება.
მზაობა: ბინა სრულად აღჭურვილია ავეჯითა და ტექნიკით — საცხოვრებლად მზადაა პირველივე დღიდან.
ლოკაცია: მეტრო და განვითარებული ინფრასტრუქტურა ფეხით სავალ მანძილზე, სწრაფი წვდომა ქალაქის ცენტრთან.
გსურთ იხილოთ ეს მზის ჩასვლა საკუთარი თვალით? დამიკავშირდით პირად შეტყობინებებში ბინის დასათვალიერებლად!
For Sale: Spacious, sun-drenched apartment featuring one of the best panoramic views in Tbilisi. A perfect blend of modern minimalism, coziness, and urban comfort.
Key Features:
Address: 1 Lech Kaczynski St. (300 Aragveli district).
Area: 108.2 m².
View: Breathtaking vistas of the city, the Mtkvari River, and the mountains.
Why this apartment deserves your attention:
Designer Zoning: A spacious open-plan kitchen and living area with a unique glass block partition separating the private quarters.