Map

2-room flat, 66.1m², 2/10 floor
Тбилиси, str. Надиквари III, house 3в2
On map
Авлабари
15 min. (1 km)
300 Арагвинцев
30 min. (2 km)
Площадь Свободы
30 min. (2 km)
120 000 $
1 815 $/m²
Description
Edited: 24.02.26
❗️მზა საცხოვრებელი ბინა Monolith Green City-ში | 66.1 მ² | $123,000
იყიდება სრულად მოწყობილი 2-ოთახიანი ბინა Monolith Green City-ში, престიჟულ ორთაჭალა-ს რაიონში.
📐 ფართობი: 66.1 მ²
🏢 2 სართული
🛏 1 საძინებელი
🌿 აივანი ქუჩისა და სკოლების ხედით
ბინა არის სრულად მზად საცხოვრებლად — დამატებითი ხარჯების გარეშე.
✔ ახალი, თანამედროვე რემონტი
✔ სრული ავეჯი
✔ ჩაშენებული ტექნიკა
✔ ფუნქციური დაგეგმარება
✔ ნათელი და კომფორტული სივრცე
კომპლექსში არსებული ბევრი სხვა შეთავაზებისგან განსხვავებით, ამ ბინაში დამატებითი ინვესტიცია არ არის საჭირო — ყველაფერი უკვე გაკეთებულია.
💰 ფასი: $123,000
იდეალურია:
— საცხოვრებლად
— გასაქირავებლად (1 საძინებელი ყოველთვის მოთხოვნადია)
— საინვესტიციო მიზნებისთვის
ასეთი მდგომარეობის ბინები ბაზარზე დიდხანს არ ჩერდება.
დამატებითი ინფორმაციისთვის და ნახვის დასანიშნად დაგვიკავშირდით.
❗️Готовая квартира в Monolith Green City | 66.1 м² | 123 000$
Продаётся полностью укомплектованная 2-комнатная квартира в Monolith Green City, район Ортачала.
📐 66.1 м²
🏢 2 этаж
🛏 1 спальня
🌿 Балкон с видом на улицу и школы
Это формат «заезжай и живи» — без дополнительных вложений и скрытых расходов.
✔ Новый современный ремонт
✔ Вся мебель остаётся
✔ Полностью укомплектована техникой
✔ Удобная, функциональная планировка
✔ Светлая квартира с приятной атмосферой
Главное отличие от большинства предложений в комплексе — вам не нужно тратить ещё 10–15 тысяч на обустройство. Всё уже сделано.
💰 Цена: 123 000$
Для полностью готовой квартиры в этом комплексе — это сбалансированное и конкурентное предложение.