Map

2-room flat, 36m², 9/10 floor
Тбилиси, str. Мелитона Кантария, house 5
On map
Важа-Пшавела
15 min. (1 km)
Государственный университет
15 min. (1 km)
Делиси
30 min. (2 km)
70 000 $
1 944 $/m²
Description
Edited: 19.03.26
იყიდება მყუდრო 2-ოთახიანი ბინა ნუცუბიძის პლატოზე
იყიდება ნათელი და კომპაქტური ბინა ქალაქის ერთ-ერთ მოსახერხებელ უბანში — ნუცუბიძის პლატოზე. იდეალური ვარიანტია როგორც საცხოვრებლად, ასევე საინვესტიციოდ.
📐 ფართობი: 36 მ²
🏢 სართული: 9 / 12
ბინა არის მყუდრო და აქვს ფუნქციური განლაგება, რაც საშუალებას გაძლევთ მაქსიმალურად ეფექტურად გამოიყენოთ სივრცე. სართულის ოპტიმალური მდებარეობის გამო ბინაში არის მშვიდი და კომფორტული გარემო.
ბინის უპირატესობები:
✨ მოსახერხებელი განლაგება
✨ ნათელი და მყუდრო გარემო
✨ ოპტიმალური ფართობი საცხოვრებლად ან გაქირავებისთვის
✨ იდეალურია გასაქირავებლად
📍 შესანიშნავი მდებარეობა:
კორპუსი მდებარეობს განვითარებულ უბანში, სადაც ახლოს არის ყველაფერი, რაც საჭიროა კომფორტული ცხოვრებისათვის — სუპერმარკეტები, მაღაზიები, აფთიაქები, კაფეები და სხვა ყოველდღიური ობიექტები.
მოსახერხებელი სატრანსპორტო კავშირი უზრუნველყოფს ქალაქის ნებისმიერ ნაწილში სწრაფად გადაადგილებას.
ბინა იდეალურია როგორც საცხოვრებლად, ასევე მომგებიანი ინვესტიციისთვის და გასაქირავებლად.
Cozy 2-Room Apartment for Sale on Nutsubidze Plateau
A bright and compact apartment is offered for sale in one of the city’s convenient areas — Nutsubidze Plateau. It is an excellent option both for comfortable living and as an investment.
📐 Area: 36 m²
🏢 Floor: 9 / 12
The apartment is cozy and features a functional layout that allows efficient use of space. Its location on a mid-high floor ensures a quiet and comfortable living environment.
Apartment Advantages:
✨ convenient layout
✨ bright and cozy atmosphere