Map

2-room flat, 44m², 4/11 floor
Тбилиси, str. проспект Кетеван Дедопали, house 47
On map
300 Арагвинцев
Авлабари
15 min. (1 km)
Исани
15 min. (1 km)
114 500 $
2 602 $/m²
Description
Edited: 23.04.26
იყიდება 2-ოთახიანი ბინა მეტრო 300 არაგველისთან
იყიდება ახალი, თანამედროვე დიზაინით შესრულებული ბინა, რომელიც მდებარეობს მეტრო 300 არაგველის პირდაპირ.
ბინა სრულად მზად არის საცხოვრებლად ან გასაქირავებლად (გრძელვადიანად ან დღიურად).
განლაგება:
1 საძინებელი
მისაღები, გაერთიანებული სამზარეულოსთან
1 სველი წერტილი
Smart TV
სრულად აღჭურვილი (ჭურჭელი, თეთრეული, ტექნიკა)
უთო, საუთოებელი დაფა, ფენი
ლოკაცია:
1 წუთი მეტრო 300 არაგველამდე
2 გაჩერება ქალაქის ცენტრამდე (თავისუფლების მოედანი)
~20 წუთი აეროპორტამდე
ბინა იდეალურია როგორც საცხოვრებლად, ასევე საინვესტიციოდ — მაღალი გაქირავების პოტენციალით.
📞 დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით
Продается квартира с новым дизайнерским ремонтом, расположенная прямо напротив метро 300 Арагвели.
Квартира полностью готова к проживанию или сдаче в аренду (долгосрочно или посуточно).
Планировка:
1 спальня
гостиная, объединенная с кухней
1 санузел
Локация:
1 минута до метро 300 Арагвели