4-room flat, 137m², 2/2 floor
Тбилиси, str. Игната Ниношвили, house 37
On map
Марджанишвили
15 min. (1 km)
Вокзальная площадь
15 min. (1 km)
246 600 $
1 800 $/
Description
Edited: 04.05.26
იყიდება ბინა მარჯანიშვილის მეტროსადგურიდან 15 წუთის სავალზე
ბინის შესახებ
ფართობი - 137 კვ.მ
სართული - 2
ოთახები - 5
2 აივანი
ბინა ნათელია, კარგი პოტენციალით განახლებისთვის. გამოდგება დიდი ოჯახისთვის ან საინვესტიციო პროექტისთვის (დაყოფილია რამდენიმე ერთეულად).
📍 მდებარეობა
ეგნატე ნინოშვილის ქუჩა 37
მარჯანიშვილის მეტროსადგურიდან 15 წუთის სავალზე
ახლომდებარეა კაფეები, რესტორნები და მაღაზიები
ქალაქის შემოქმედებითი ცენტრი, ფაბრიკა, ახლოსაა
ტერიტორია პოპულარულია ემიგრანტებსა და დამქირავებლებს შორის საცხოვრებელზე მაღალი მოთხოვნის გამო.
უპირატესობები
დიდი ფართობი
5 ოთახი - მოქნილი გამოყენება
2 აივანი
ლიკვიდური ცენტრალური მდებარეობა
გამოდგება გასაქირავებლად ან მინი-სასტუმროდ
💰 ფასი: $1,800 / კვ.მ
საერთო ფასი: $246,600 Apartment for sale 15 minutes from Marjanishvili metro station
About the apartment
Area - 137 sq m
Floor - 2
Rooms - 5
2 balconies
The apartment is bright, with good potential for redevelopment. Suitable for a large family or for an investment project (divided into several units).
📍 Location
37 Egnate Ninoshvili Street
15-minute walk to Marjanishvili metro station
Cafes, restaurants, and shops nearby
Fabrika, the city's creative hub, is nearby
The area is popular among expats and renters due to high demand for housing.
Advantages
Large area
5 rooms - flexible use
2 balconies
Liquid central location
Suitable for rental or a mini-hotel
💰 Price: $1,800 / sq m
Total price: $246,600 Продаётся квартира 15 минут от метро Марджинишвили
О квартире Площадь — 137 м² Этаж — 2 Комнат — 5 2 балкона
Квартира светлая, с хорошим потенциалом для перепланировки. Подойдёт как для большой семьи, так и для инвестиционного проекта (разделение на несколько юнитов).
📍 Локация
улица Эгнате Ниношвили 37 15 минут пешком до метро Марджанишвили рядом кафе, рестораны, магазины недалеко Fabrika — центр креативной жизни города
Район популярен среди экспатов и арендаторов — высокий спрос на жильё.
Преимущества
большая площадь 5 комнат — гибкость использования 2 балкона ликвидная центральная локация подходит под аренду или мини-отель
💰 Цена: $1 800 / м² Общая стоимость: $246 600
More about the district Чугурети район
Property Details
  • Object code12648677
  • Property Size137 m²
  • Kitchen area20 m²
  • RenovationRequires repair / partial repair
  • Floor/Number of floors2 out of 2
  • Wall materialБлочные+Кирпич