Map

2-room flat, 62.6m², 24/37 floor
Тбилиси, str. Жиули Шартава, house 43 (4 km to the city centre)
On map
Медицинский университет
15 min. (1 km)
Технический университет
15 min. (1 km)
Церетели
30 min. (2 km)
166 000 $
2 652 $/m²
Description
Edited: 14.05.26
ნათელი ბინა პანორამული ხედით და სუპერთანამედროვე რემონტით – 24-ე სართული
იყიდება პრემიუმ კლასის, ძალიან ნათელი და თანამედროვე ბინა საბურთალოზე. ეს არის იდეალური ვარიანტი მათთვის, ვინც აფასებს ხარისხს, თანამედროვე დიზაინს და სივრცეს.
ობიექტის უპირატესობები:
მდებარეობა: საბურთალოს ცენტრი, მეტრო „სამედიცინო უნივერსიტეტიდან“ 11 წუთის სავალზე.
ხედი და სართული: 24-ე სართული უზრუნველყოფს თვალწარმტაც ხედებს მთელ თბილისზე. ბინა არის მზიანი და დაცულია ქალაქის ხმაურისგან.
დიზაინი: ბინაში გაკეთებულია სუპერთანამედროვე რემონტი. ბინა არის განსაკუთრებულად ნათელი და ჰაეროვანი
დაგეგმარება: ევროპული სტანდარტის ოროთახიანი — ფართო სტუდიოს ტიპის მისაღები და მყუდრო იზოლირებული საძინებელი
აღჭურვილობა: ბინაში დამონტაჟებულია ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
💰 ფასი: $166,000
📞 დაგვიკავშირდით ახლავე, რათა შევთანხმდეთ ბინის დათვალიერებაზე!
Светлая евродвушка с панорамным видом на 24 этаже (Сабуртало)
Предлагается к покупке суперсовременная, статусная квартира в одном из самых востребованных районов Тбилиси — Сабуртало. Объект выделяется качественным ремонтом, обилием света и ощущением простора на высоте птичьего полета.
Основные преимущества:
Локация: Престижное расположение, всего 11 минут пешком до станции метро «Медицинский Университет».
Высота и вид: 24-й этаж обеспечивает дистанцию от городского шума и пыли. Прямо сейчас из окон открывается потрясающий панорамный вид на город и горы
Стиль и свет: В квартире выполнен суперсовременный ремонт в светлых тонах. Благодаря планировке и большим окнам пространство наполнено естественным светом в течение всего дня