Карта

3-комн. квартира, 84.1м², 10/12 этаж
Тбилиси, ул. Надиквари III, д. 2d
На карте
300 Арагвинцев
15 мин. (1 км)
Авлабари
30 мин. (2 км)
Площадь Свободы
30 мин. (2 км)
170 000 $
2 021 $/м²
Описание
Изменено: 16.05.26
Monolith Green City | 3-ოთახიანი ბინა | პრემიუმ კომპლექსი
იყიდება ახალი, არადასახლებული 3-ოთახიანი ბინა პრემიუმ საცხოვრებელ კომპლექსში Monolith Green City, ორთაჭალაში.
ბინა გამოირჩევა მაღალი ხარისხის რემონტით, არის ძალიან ნათელი, მზიანი და აქვს მოსახერხებელი განლაგება.
📐 ფართობი: 84.1 კვ.მ
🏢 სართული: 10 / 12
ბინაში არის:
✅ ჩაშენებული მაცივარი
✅ ჩაშენებული ჭურჭლის სარეცხი მანქანა
✅ ჩაშენებული მიკროტალღური ღუმელი
✅ ჩაშენებული გაზქურა და ღუმელი
✅ კონდიციონერი
✅ სარეცხი მანქანა
✅ ცენტრალური გათბობა (ქვაბი და რადიატორები)
✅ ელექტრო ბუხარი
კომპლექსის უპირატესობები:
✔️ სრულად დასრულებული და დასახლებული კომპლექსი
✔️ კეთილმოწყობილი, გამწვანებული ეზო
✔️ აუზი
✔️ პადელის კორტები
✔️ ფიტნეს დარბაზი
✔️ სპორტული მოედანი / სტადიონი
კომპლექსი მდებარეობს მშვიდ და ეკოლოგიურად სუფთა გარემოში, ქალაქის ხმაურისგან მოშორებით.
📍 ახლოს მდებარეობს ყველა საჭირო ინფრასტრუქტურა:
სუპერმარკეტები, აფთიაქები, სკოლა და საბავშვო ბაღი.
იდეალური არჩევანია როგორც საცხოვრებლად, ასევე საინვესტიციოდ.
Monolith Green City | 3-Room Apartment | Premium Complex
A brand-new 3-room apartment with high-quality renovation (never lived in) is for sale in the premium residential complex Monolith Green City, located in the Ortachala area.
The apartment is very bright, sunny, and features a comfortable, well-designed layout.
Total area: 84.1 m²
Floor: 10 of 12
The apartment includes:
✅ Built-in refrigerator
✅ Built-in dishwasher
✅ Built-in microwave
✅ Built-in gas cooktop and oven
✅ Air conditioning