Карта

2-комн. квартира, 55м², 10/15 этаж
Тбилиси, ул. Элизбара Миндели, д. 8
На карте
Государственный университет
15 мин. (1 км)
Важа-Пшавела
30 мин. (2 км)
Делиси
45 мин. (3 км)
120 000 $
2 182 $/м²
Описание
Изменено: 21.05.26
იყიდება მყუდრო 1+1 ბინა საბურთალო-ში.
ბინაში შესრულებულია სრულიად ახალი, თანამედროვე რემონტი — რემონტის დასრულების შემდეგ ბინაში არავის უცხოვრია. გამოყენებულია მაღალი ხარისხის მასალები. ბინა სრულად მოწყობილია ახალი ავეჯითა და ტექნიკით და მზად არის საცხოვრებლად დამატებითი ხარჯების გარეშე.
განლაგება: იზოლირებული საძინებელი, ნათელი მისაღები ოთახი სამზარეულოსთან ერთად, კომფორტული სველი წერტილი და ფუნქციური საცხოვრებელი სივრცე.
იდეალური ვარიანტია როგორც საცხოვრებლად, ასევე საინვესტიციოდ გასაქირავებლად. რაიონი გამოირჩევა განვითარებული ინფრასტრუქტურით — ახლოსაა მაღაზიები, ტრანსპორტი, კაფეები, ფიტნეს ცენტრები და ყველაფერი კომფორტული ცხოვრებისთვის.
Cozy 1+1 apartment for sale in Saburtalo.
The apartment features a completely brand-new renovation — no one has lived in it after the renovation was completed. Designed in a modern style using high-quality materials. Fully furnished with new furniture and appliances, ready to move in with no additional investment needed.
The layout includes a separate bedroom, a bright living room combined with the kitchen, a comfortable bathroom, and a functional living space for everyday comfort.
A great option both for personal living and as an investment for rental income. The area offers well-developed infrastructure with shops, public transport, cafés, fitness centers, and everything needed for comfortable city living nearby.
Продаётся уютная квартира 1+1 в Сабуртало.
Квартира с абсолютно новым ремонтом — после завершения работ никто не проживал. Всё выполнено в современном стиле с использованием качественных материалов. Полностью укомплектована новой мебелью и техникой, готова к заселению без дополнительных вложений.